WITAMY
EVENT o’CLOCK

Witamy na stronie agencji eventowej Event O’clock
– miejscu, gdzie początek biorą wyjątkowe wydarzenia!

/// NASZ TEAM

Witaj na naszej stronie „Nadchodzące Eventy,” miejscu, gdzie odkryjesz najnowsze i najbardziej ekscytujące wydarzenia organizowane przez naszą agencję eventową. Jesteśmy dumni z naszego bogatego doświadczenia w branży eventowej i naszej zdolności do tworzenia niezapomnianych chwil dla naszych klientów. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat naszych przyszłych wydarzeń oraz możliwość rejestracji lub zakupu biletów. Poznaj przyszłe możliwości rozrywki i inspiracji, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

Kuba Król

CEO
DJ & Konferansjer
Kuba jest pomysłodawcą i kreatorem marki “Event O’clock”. Od trzynastu lat pracuje jako DJ, konferansjer i artist manager. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zna branżę eventową od podszewki. Pierwsze sukcesy odnosił zdobywając rezydentury w najpopularniejszych warszawskich klubach – Organza, Ritual, Capitol, Opera. Można go również usłyszeć w lokalizacjach takich jak Club Teatr Łódź, STIXX Bar&Grill, Browar Warszawski, Aioli, Roxx, Level 27, Cud nad Wisłą.  Kuba współpracował z największymi polskimi i zagranicznymi firmami, które zaufały mu w kwestii oprawy muzycznej i technicznej swoich eventów. Jego nazwisko jest cenione również w branży weddingowej. Do każdego przyjęcia podchodzi indywidualnie – to jego recepta na udane i perfekcyjne wydarzenie. Jego muzyczne sety opisywane są jako dynamiczne i porywające na parkiet. Prywatnie jest osobą optymistyczną, pozytywną i niezwykle towarzyską.

Kamila

Manager
Kamila to osoba, która z pasją i precyzją przewodzi zespołowi, koordynuje nasze realizacje, dba o logistykę i marketing marki. Wprowadza do każdego projektu swoje unikalne spojrzenie i kreatywność. Jej zdolności organizacyjne są nie do pobicia, a profesjonalizm sprawia, że nawet najbardziej skomplikowane wydarzenia układają się w perfekcyjną harmonię. Z Kamilą na pokładzie każde wydarzenie staje się spektakularne i pełne indywidualnego charakteru. Jej profesjonalizm to gwarancja, że każdy detal będzie perfekcyjny i dopracowany.

Szymon

DJ

Szymon to DJ z pasji, którą zafascynował go jego tata. W branży pracuje od czterech lat, stale się rozwija i zdobywa nowe rezydentury w prestiżowych warszawskich lokalach. Jego sety możecie usłyszeć w miejscach takich jak Ritual, Level 27, STIXX Bar&Grill, Opera, Capitol czy Roxx. Szymon wyróżnia się niesamowitą kulturą osobistą i ogromną pasją do sztuki, jaką jest dj’ing. Mixuje numery z bezbłędną precyzją i dynamiką. Wprowadza niesamowitą energię wszędzie, gdzie się pojawia. Jego największą inspiracją jest DJ James Hype.

Sebastian

DJ & Konferansjer
Sebastian od trzech lat pracuje jako DJ i konferansjer. Pierwsze poważne kroki stawiał zajmując się muzycznym aspektem eventów i przyjęć prywatnych, a także oprawą muzyczną w warszawskich klubach i restauracjach. Zaufały mu takie lokale jak Browar Warszawski, Level 27, STIXX Bar&Grill, Roxx, Leila, Suntago, Krucza Coctail Bar. Na swoim koncie ma około dwieście zagranych przyjęć. Stanowisko DJ-a to nie tylko jego praca, ale przede wszystkim pasja. Jego misją jest wypełnianie parkietów na wszelkiego rodzaju przyjęciach. Sebastian oprócz doskonałych umiejętności muzycznych jest świetnym konferansjerem. Jego nienaganna dykcja i niski głos zachwyci najbardziej wymagających słuchaczy. Jest osobą błyskotliwą, uśmiechnięta, otwartą i życzliwą. Jego drugą profesją jest sport, w którym spełnia się jako trener muay thai.

Adrian

Realizator oświetlenia
Adrian to realizator światła z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży eventowej. Od lat zajmuje się realizacją oświetlenia podczas konferencji oraz koncertów w hotelach i przestrzeniach eventowych w całej Polsce. Od kilku lat zajmuje się również projektowaniem oraz koordynowaniem eventów. Jego zadaniami są: projektowanie oprawy wizualnej oświetlenia, montaż urządzeń, obsługa efektów scenicznych, a także koordynacja i zapewnienie współbrzmienia muzyki, występu scenicznego oraz aranżacji świetlnej. Najbardziej skomplikowane konsole do obsługi światła, a w szczególności GrandMA, nie mają przed nim tajemnic. Adrian jest mistrzem w swoim fachu – potrafi zaprojektować każdy świetlny efekt.

Kacper

Technik eventowy
Kacper jest technikiem z trzyletnim doświadczeniem w branży rozrywkowej. Zajmuje się kompleksowym montażem i obsługą wyposażenia. Jest osobą od zadań specjalnych na najbardziej wymagających wydarzeniach. Spoczywa na nim ogromna odpowiedzialność – logistyka montażowa i transport sprzętu. Z nadzwyczajną precyzją dba o każdy detal i wygląd eventu. Prywatnie miłośnik motoryzacji i sportu.

Michał

Realizator dźwięku
Michał jest realizatorem dźwięku z blisko pięcioletnim doświadczeniem. Pracuje jako technik i realizator dźwięku na koncertach, dużych eventach firmowych i bankietach. Jest absolwentem szkoły muzycznej II stopnia, którą ukończył z wynikiem bardzo dobrym – jego kierunkiem była gra na trąbce. W ramach kontynuacji muzycznej edukacji wybrał realizację dźwięku jako swój kierunek studiów, który opisuje jako wymarzony. Michał jest optymistyczny i zawsze uśmiechnięty, a przy tym niesamowicie profesjonalny i dbający o każdy dźwiękowy detal.

Łukasz

Saksofonista
Z saksofonem u boku jest szczęśliwe siedemnaście lat, a jego przygoda z muzyką rozpoczęła się jeszcze wcześniej. Jest laureatem wielu konkursów i festiwali muzycznych w całym kraju. Łukasz to absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Kaliszu oraz Magister Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej. Od lat słyszany jest na scenie eventowej oraz klubowej. Swobodnie czuje się w wielu gatunkach muzycznych – od jazzu po house. Ceni sobie soczyste brzmienie i uwielbia pozytywne wibracje na parkiecie, które są nieodzowną częścią wszystkich jego występów. Dzielił scenę z gwiazdami polskiej estrady (SPODEK Katowice, Stadion Narodowy – Strefa VIP, Klub Stodoła). Czynnie współpracuje z czołowymi polskimi klubami (Ritual, Level 27, Opera Club, Teatr Łódź, Lekko, Czekolada, Capitol, Stars, Hex, Grey, Point).